Katalog izlagača Kutina 2013

( 0 Votes ) 
User Rating:  / 0
PoorBest 
Details
Published on Monday, 14 January 2013 21:21
Written by Administrator
Hits: 3574

 

 

 

GOLUBOVI

1

Marinković Dejan

Đinovski pismonoša

1:0

Žuta

2

Marinković Dejan

Đinovski pismonoša

0:1

Žuta

3

Marinković Dejan

Đinovski pismonoša

1:0

Žuta

4

Marinković Dejan

Đinovski pismonoša

0:1

Žuta

5

Marinković Dejan

Đinovski pismonoša

1:0

Žuta

6

Marinković Dejan

Đinovski pismonoša

0:1

Žuta

7

Marinković Dejan

Đinovski pismonoša

1:0

Crvena

8

Marinković Dejan

Đinovski pismonoša

1:0

Crvena

9

Marinković Dejan

Đinovski pismonoša

0:1

Plava

10

Cvitković Viktor

Moravski cestar

1:0

Crno-ljuskasta

11

Cvitković Viktor

Moravski cestar

1:0

Crno-ljuskasta

12

Cvitković Viktor

Moravski cestar

0:1

Crno-ljuskasta

13

Cvitković Viktor

Moravski cestar

0:1

Crno-ljuskasta

14

Cvitković Viktor

Moravski cestar

1:0

Crno-ljuskasta

15

Cvitković Viktor

Moravski cestar

0:1

Crno-ljuskasta

16

Despetović Petar

King

1:0

Bijela

17

Despetović Petar

King

1:0

Plava

18

Despetović Petar

King

1:0

Plava

19

Despetović Petar

King

0:1

Plava

20

Despetović Petar

King

1:0

Plava

21

Despetović Petar

King

1:0

Plava

22

Despetović Petar

King

0:1

Plava

23

Janić Matija

King

0:1

Plava

24

Despetović Petar

King

0:1

Kovano-plava

25

Janić Matija

King

1:0

A.O.C.

26

Janić Matija

King

1:0

A.O.C.

27

Matijević Ivo

King

1:0

Crveno-bijela tigrasta

28

Matijević Ivo

King

0:1

Crveno-bijela tigrasta

29

Matijević Ivo

King

1:0

Crna

30

Matijević Ivo

King

0:1

Crna

31

Bingula Lidija

Indijska Lahora

1:0

Srebrno-bijela

32

Bingula Lidija

Indijska Lahora

0:1

Srebrno-bijela

33

Bingula Lidija

Indijska Lahora

1:0

Srebrno-bijela

34

Bingula Lidija

Indijska Lahora

0:1

Srebrno-bijela

35

Bingula Lidija

Indijska Lahora

1:0

Crno-bijela

36

Bingula Lidija

Indijska Lahora

0:1

Crno-bijela

37

Bingula Lidija

Indijska Lahora

1:0

Crno-bijela

38

Bingula Lidija

Indijska Lahora

0:1

Crno-bijela

39

Mudrinjak Francek

Mađarska čirka

1:0

Bijela

40

Mudrinjak Francek

Mađarska čirka

1:0

Bijela

41

Mudrinjak Francek

Mađarska čirka

0:1

Bijela

42

Mudrinjak Francek

Mađarska čirka

0:1

Bijela

43

Mudrinjak Francek

Mađarska čirka

0:1

Bijela

44

Mudrinjak Francek

Mađarska čirka

0:1

Bijela

45

Kuhinek Ratko

Mađarska čirka

1:0

Bijela

46

Kuhinek Ratko

Mađarska čirka

0:1

Bijela

47

Kuhinek Ratko

Mađarska čirka

1:0

Bijela

48

Kuhinek Ratko

Mađarska čirka

0:1

Bijela

49

Kuhinek Ratko

Mađarska čirka

1:0

Bijela

50

Kuhinek Ratko

Mađarska čirka

0:1

Bijela

51

Kanižaj Josip

Mađarska čirka

1:0

Špricana

52

Kanižaj Josip

Mađarska čirka

0:1

Špricana

53

Kanižaj Josip

Mađarska čirka

1:0

Špricana

54

Kanižaj Josip

Mađarska čirka

0:1

Špricana

55

Kanižaj Josip

Mađarska čirka

1:0

Špricana

56

Kanižaj Josip

Mađarska čirka

0:1

Špricana

57

Zajček Ivica

Slavonski gačan

1:0

Bijela

58

Zajček Ivica

Slavonski gačan

1:0

Bijela

59

Zajček Ivica

Slavonski gačan

1:0

Bijela

60

Zajček Ivica

Slavonski gačan

1:0

Bijela

61

Zajček Ivica

Slavonski gačan

0:1

Bijela

62

Zajček Ivica

Slavonski gačan

0:1

Bijela

63

Vlahović Nikola

Slavonski gačan

1:0

Crna

64

Vlahović Nikola

Slavonski gačan

0:1

Crna

65

Vlahović Nikola

Slavonski gačan

1:0

Šarena

66

Vlahović Nikola

Slavonski gačan

1:0

Šarena

67

Vlahović Nikola

Slavonski gačan

1:0

Šarena

68

Vlahović Nikola

Slavonski gačan

1:0

Šarena

69

Vlahović Nikola

Slavonski gačan

0:1

Šarena

70

Vlahović Nikola

Slavonski gačan

0:1

Šarena

71

Vlahović Nikola

Slavonski gačan

0:1

Šarena

72

Vlahović Nikola

Slavonski gačan

0:1

Šarena

73

Škledar Tomica

Damski  golub

1:0

Standard

74

Škledar Tomica

Damski  golub

0:1

Standard

75

Škledar Tomica

Damski  golub

1:0

Standard

76

Škledar Tomica

Damski  golub

0:1

Standard

77

Škledar Tomica

Damski  golub

1:0

Standard

78

Škledar Tomica

Damski  golub

0:1

Standard

79

Matijević Ivo

Pomeranski gušan

1:0

Bijela

80

Matijević Ivo

Pomeranski gušan

0:1

Bijela

81

Matijević Ivo

Pomeranski gušan

1:0

Plava

82

Matijević Ivo

Pomeranski gušan

0:1

Plava

83

Matijević Ivo

Pomeranski gušan

1:0

Srcasta

84

Matijević Ivo

Pomeranski gušan

0:1

Srcasta

85

Mesić Stjepan

Engleski veliki gušan

1:0

Bijela

86

Mesić Stjepan

Engleski veliki gušan

1:0

Bijela

87

Mesić Stjepan

Engleski veliki gušan

1:0

Bijela

88

Mesić Stjepan

Engleski veliki gušan

0:1

Bijela

89

Mesić Stjepan

Engleski veliki gušan

0:1

Bijela

90

Mesić Stjepan

Engleski veliki gušan

0:1

Bijela

91

Marinković Dejan

Brnski gušan

1:0

Crna

92

Marinković Dejan

Brnski gušan

0:1

Crna

93

Cvitković Viktor

Koburška ševa

1:0

Svjetla

94

Cvitković Viktor

Koburška ševa

1:0

Svjetla

95

Cvitković Viktor

Koburška ševa

0:1

Svjetla

96

Cvitković Viktor

Koburška ševa

0:1

Svjetla

97

Cvitković Viktor

Koburška ševa

1:0

Svjetla

98

Cvitković Viktor

Koburška ševa

0:1

Svjetla

99

Lacković Zdenko

Volgovski golub

1:0

Crvena-špigl

100

Lacković Zdenko

Volgovski golub

0:1

Crvena-špigl

101

Lacković Zdenko

Volgovski golub

1:0

Crvena-špigl

102

Lacković Zdenko

Volgovski golub

0:1

Crvena-špigl

103

Lacković Zdenko

Volgovski golub

1:0

Crvena-špigl

104

Lacković Zdenko

Volgovski golub

0:1

Crvena-špigl

105

Bingula Zvonimir

Dalmatinska zimovka

1:0

Bakrena-crna krila

106

Bingula Zvonimir

Dalmatinska zimovka

0:1

Bakrena-crna krila

107

Bingula Zvonimir

Dalmatinska zimovka

1:0

Bakrena-crna krila

108

Bingula Zvonimir

Dalmatinska zimovka

0:1

Bakrena-crna krila

109

Bingula Zvonimir

Dalmatinska zimovka

1:0

Bakrena-crna krila

110

Bingula Zvonimir

Dalmatinska zimovka

0:1

Bakrena-crna krila

111

Božiček Miroslav

Periker

1:0

Bijela

112

Božiček Miroslav

Periker

1:0

Bijela

113

Lučan Boris

Periker

1:0

Bijela

114

Požežanac Darko

Periker

1:0

A.O.C.

115

Požežanac Darko

Periker

1:0

A.O.C.

116

Požežanac Darko

Periker

1:0

A.O.C.

117

Požežanac Darko

Periker

1:0

A.O.C.

118

Požežanac Darko

Periker

0:1

A.O.C.

119

Požežanac Darko

Periker

0:1

A.O.C.

120

Požežanac Darko

Periker

1:0

A.O.C.

121

Mesić Stjepan

Periker

1:0

Crvena

122

Mesić Stjepan

Periker

1:0

Crvena

123

Mesić Stjepan

Periker

1:0

Crvena

124

Mesić Stjepan

Periker

0:1

Crvena

125

De Villa Robert

Periker

0:1

Crvena

126

De Villa Robert

Periker

0:1

Crvena

127

De Villa Robert

Periker

0:1

Crvena

128

De Villa Robert

Periker

0:1

Crvena

129

De Villa Robert

Periker

1:0

Crvena

130

De Villa Robert

Periker

0:1

Crvena

131

Lučan Boris

Periker

1:0

Crvena

132

Lučan Boris

Periker

1:0

Crveno-špricana

133

Mesić Stjepan

Periker

1:0

Crveno-špricana

134

Mesić Stjepan

Periker

0:1

Crveno-špricana

135

Božiček Miroslav

Periker

1:0

Crna

136

Božiček Miroslav

Periker

0:1

Crna

137

Božiček Miroslav

Periker

1:0

Crna

138

Božiček Miroslav

Periker

0:1

Crna

139

Božiček Miroslav

Periker

1:0

Crna

140

Božiček Miroslav

Periker

0:1

Crna

141

Božiček Nikola

Periker

1:0

Crno-bijela tigrasta

142

Božiček Nikola

Periker

1:0

Crno-bijela tigrasta

143

Božiček Nikola

Periker

1:0

Crno-bijela tigrasta

144

Božiček Nikola

Periker

0:1

Crno-bijela tigrasta

145

Božiček Nikola

Periker

0:1

Crno-bijela tigrasta

146

Božiček Nikola

Periker

0:1

Crno-bijela tigrasta

147

Lučan Boris

Paunaš

1:0

Bijela

148

Mesić Stjepan

Paunaš

0:1

Žuta

149

Mesić Stjepan

Paunaš

0:1

Žuta

150

Mesić Stjepan

Paunaš

0:1

Žuta

151

Mesić Stjepan

Paunaš

1:0

Crvena

152

Mesić Stjepan

Paunaš

1:0

Crvena

153

Mesić Stjepan

Paunaš

0:1

Crvena

154

Lučan Boris

Paunaš

0:1

Plava

155

Lučan Boris

Paunaš

1:0

Crna

156

Lučan Boris

Paunaš

0:1

Crna

157

Lučan Boris

Paunaš

1:0

Crna

158

Lučan Boris

Paunaš

0:1

Crna

159

Lučan Boris

Paunaš

1:0

Crna

160

Lučan Boris

Paunaš

0:1

Crna

161

Lučan Boris

Paunaš

0:1

Andaluzija

162

Turković Ivan

Paunaš

1:0

Crno-štitasta

163

Turković Ivan

Paunaš

1:0

Crno-štitasta

164

Turković Ivan

Paunaš

1:0

Crno-štitasta

165

Turković Ivan

Paunaš

1:0

Crno-štitasta

166

Turković Ivan

Paunaš

0:1

Crno-štitasta

167

Turković Ivan

Paunaš

0:1

Crno-štitasta

168

Milešić Valentino

Sisački prevrtač

1:0

Crna

169

Milešić Valentino

Sisački prevrtač

0:1

Crna

170

Milešić Valentino

Sisački prevrtač

1:0

Crna

171

Milešić Valentino

Sisački prevrtač

0:1

Crna

172

Milešić Valentino

Sisački prevrtač

1:0

Crna

173

Milešić Valentino

Sisački prevrtač

0:1

Crna

174

Ivančić Zlatko

Sisački prevrtač

1:0

Crna-srcasta

175

Ivančić Zlatko

Sisački prevrtač

0:1

Crna-srcasta

176

Ivančić Zlatko

Sisački prevrtač

0:1

Crna-srcasta

177

Ivančić Zlatko

Sisački prevrtač

1:0

Crna-srcasta

178

Ivančić Zlatko

Sisački prevrtač

1:0

Crna-srcasta

179

Ivančić Zlatko

Sisački prevrtač

0:1

Crna-srcasta

180

Ivančić Zlatko

Blondineta

1:0

Plava

181

Ivančić Zlatko

Blondineta

0:1

Plava

182

Ivančić Zlatko

Blondineta

0:1

Plava

183

Ivančić Zlatko

Blondineta

1:0

Plava

184

Ivančić Zlatko

Blondineta

1:0

Plava

185

Ivančić Zlatko

Blondineta

0:1

Plava

KUNIĆI

1

Bašnec Vlado

Orijaš

1:0

Zečja

2

Bašnec Vlado

Orijaš

1:0

Zečja

3

Marušić  Željko

Bečki plavi kunić

0:1

Plava

4

Marušić  Željko

Bečki plavi kunić

1:0

Plava

5

Marušić  Željko

Bečki plavi kunić

0:1

Plava

6

Marušić  Željko

Bečki plavi kunić

0:1

Plava

7

Marušić  Željko

Bečki plavi kunić

1:0

Plava

8

Marušić  Željko

Bečki plavi kunić

0:1

Plava

9

Marušić  Željko

Bečki plavi kunić

0:1

Plava

10

Konjević Davor

Novozelandski bijeli kunić

1:0

Bijela

11

Konjević Davor

Novozelandski bijeli kunić

1:0

Bijela

12

Konjević Davor

Novozelandski bijeli kunić

0:1

Bijela

13

Konjević Davor

Novozelandski bijeli kunić

0:1

Bijela

14

Miota Alen

Novozelandski bijeli kunić

0:1

Bijela

15

Miota Alen

Novozelandski bijeli kunić

0:1

Bijela

16

Miota Alen

Novozelandski bijeli kunić

0:1

Bijela

17

Miota Alen

Novozelandski bijeli kunić

0:1

Bijela

18

Miota Alen

Novozelandski bijeli kunić

0:1

Bijela

19

Miota Alen

Novozelandski bijeli kunić

0:1

Bijela

20

Duvandžija Ljubinko-Aco

Patuljasti ovnoliki kunić

0:1

Madagaskar

21

Duvandžija Ljubinko-Aco

Patuljasti ovnoliki kunić

0:1

Madagaskar

22

Duvandžija Ljubinko-Aco

Patuljasti ovnoliki kunić

1:0

Madagaskar

23

Duvandžija Ljubinko-Aco

Patuljasti ovnoliki kunić

0:1

Madagaskar

24

Duvandžija Ljubinko-Aco

Patuljasti ovnoliki kunić

1:0

Madagaskar-bijela

25

Duvandžija Ljubinko-Aco

Patuljasti ovnoliki kunić

0:1

Madagaskar-bijela

26

Bajzek Irena

Patuljasti ovnoliki rex

1:0

Žuta

27

Bajzek Irena

Patuljasti ovnoliki rex

0:1

Izabela

28

Bajzek Irena

Patuljasti ovnoliki rex

1:0

Plava

29

Bajzek Irena

Patuljasti ovnoliki rex

1:0

Plava

30

Bajzek Irena

Patuljasti ovnoliki rex

0:1

Plava

31

Bajzek Irena

Patuljasti ovnoliki rex

0:1

Plava

32

Bajzek Irena

Hemerlin

0:1

Bijela

33

Bajzek Irena

Hemerlin

0:1

Bijela

34

Bajzek Irena

Hemerlin

1:0

Bijela

35

Bajzek Irena

Hemerlin

1:0

Bijela

36

Bajzek Irena

Hemerlin

1:0

Bijela

37

Bajzek Irena

Hemerlin

1:0

Bijela

PERAD

1

Gažić Dominik

Australorp

1+1

Crna

2

Gažić Dominik

Australorp

0:1

Crna

3

Kanižaj Josip

New Hampshire

1+1

Crvena

4

Avirović Tihomir

Leghorn

1+1

Bijela

5

Avirović Tihomir

Talijanska kokoš

1+1

Crna

6

Avirović Tihomir

Talijanska kokoš

1+1

Žuta

7

Avirović Tihomir

Talijanska kokoš

1+1

Zlatna

8

Avirović Tihomir

Araucana

1+1

Crna

9

Avirović Tihomir

Araucana

1+1

Plava

10

Kiš Danijel

Feniks

1+1

Zlatna

11

Kiš Danijel

Feniks

1:0

Zlatna

12

Kiš Danijel

Feniks

1:0

Zlatna

13

Kiš Danijel

Feniks

1:0

Zlatna

14

Kiš Danijel

Feniks

1:0

Zlatna

15

Kokot Željko

Japanska svilena kokoš

1+1

Bijela

16

Mihelčić Josip

Kokinkina

1+1

Žuta

17

Mihelčić Josip

Orpington

1+1

Plava

18

Mihelčić Josip

Wiandotta

1+1

Srebrna

19

Mihelčić Josip

Wiandotta

1+1

Plava

20

Mihelčić Josip

Wiandotta

1+1

Crvena

21

Biličić Dražen

Hrvatska patuljasta kokoš

1+1

Zlatnovrata

22

Biličić Dražen

Hrvatska patuljasta kokoš

0+2

Zlatnovrata

23

Biličić Dražen

Hrvatska patuljasta kokoš

0+2

Bijela/Crveno-šarena

24

Janić Matija

Patuljasta Brama

1+1

Jarebičasto-trakasta

25

Sušić Omer

Bantam

1+1

Divlja

26

Sušić Omer

Bantam

1+1

Divlja

27

Sušić Omer

Bantam

1+1

Divlja

28

Poljan Ivan

Bantam

1+2

Plavo-zlatnovrati

29

Poljan Ivan

Bantam Serbrigt

1+1

Brončana

30

Kovačević Stanko

Japanska prepelica

1:0

Standard

31

Kovačević Stanko

Japanska prepelica

0:1

Standard

32

Kovačević Stanko

Japanska prepelica

0:1

Standard

33

Kovačević Stanko

Japanska prepelica

0:1

Standard

34

Plantosar Tea

Japanska prepelica

0:1

Standard

35

Plantosar Tea

Japanska prepelica

0:1

Standard

36

Plantosar Tea

Japanska prepelica

1:0

Smeđe-bijela

37

Plantosar Tea

Japanska prepelica

0:1

Plava

PTICE

1

Duvandžija Lena

Australska zebica

1:0

Standard

2

Duvandžija Lena

Australska zebica

0:1

Standard

3

Josipović Matija

Kanarinac

1:0

Žuta

4

Josipović Matija

Kanarinac

1:0

Žuta

5

Josipović Matija

Kanarinac

1:0

Žuta

6

Duvandžija Oliver

Dijamantni golubić

1:0

Standard

7

Duvandžija Oliver

Dijamantni golubić

0:1

Standard

8

Duvandžija Oliver

Dijamantni golubić

1:0

Standard

9

Duvandžija Oliver

Dijamantni golubić

0:1

Standard

10

Duvandžija Lena

Tigrica

1:0

Zelena

11

Moguš Ivan

Tigrica

1:0

Žuto-zelena

12

Moguš Ivan

Tigrica

0:1

Žuto-zelena

13

Moguš Ivan

Tigrica

1:0

Plava

14

Moguš Ivan

Tigrica

0:1

Plava

15

Moguš Ivan

Tigrica

1:0

Plava

16

Moguš Ivan

Tigrica

0:1

Plava

17

Duvandžija Lena

Tigrica

0:1

Plava

18

Herceg Ivan

Nimfa

1:0

Šarena

19

Herceg Ivan

Nimfa

0:1

Šarena

20

Herceg Ivan

Nimfa

1:0

Šarena

21

Herceg Ivan

Nimfa

0:1

Šarena

22

Herceg Ivan

Nimfa

1:0

Šarena

23

Herceg Ivan

Nimfa

0:1

Šarena

24

Mrkša Mladen

Pjevajući papagaj

1:0

Klasična

25

Mrkša Mladen

Pjevajući papagaj

0:1

Klasična

26

Herceg Ivan

Pjevajući papagaj

1:0

Standard

27

Herceg Ivan

Pjevajući papagaj

0:1

Standard

28

Herceg Ivan

Pjevajući papagaj

1:0

Opalino

29

Herceg Ivan

Pjevajući papagaj

0:1

Opalino

30

Mrkša Mladen

Pjevajući papagaj

1:0

Pastel

31

Mrkša Mladen

Pjevajući papagaj

0:1

Pastel

32

Šubr Stanko

Pjevajući papagaj

   

33

Šubr Stanko

Pjevajući papagaj

   

34

Herceg Ivan

Mali Aleksandar

1:0

Žuta

35

Herceg Ivan

Mali Aleksandar

1:0

Plava

36

Mrkša Mladen

Rozela

1:0

Klasična

37

Mrkša Mladen

Rozela

0:1

Klasična

38

Šubr Stanko

Rozela

 

Crvena

39

Šubr Stanko

Rozela

 

Crvena

40

Šubr Stanko

Rozela

 

Rubino

41

Herceg Ivan

Rozela

1:0

Rubino

42

Herceg Ivan

Rozela

0:1

Rubino

43

Šubr Stanko

Penant

 

Plava

ADRESAR

Redni broj

Prezime i ime

Adresa

Broj te./mob

1

Avirović Tihomir

M. Krleže 25, Kutina

098 1925 593

2

Bajzek Irena

Kućni Dol 21,Kloštar Ivanić

091 4655 292

3

Bašnec Vlado

Lj. Gaja 9, Ivanić Grad

098 920 8836

4

Biličić Dražen

Gudovačka 19, Bijelovar

091 798 9869

5

Bingula Lidija

J. Kozarca 63, Lipovljani

044 676 647

6

Bingula Zvonko

J. Kozarca 63, Lipovljani

044 676 647

7

Božiček Miroslav

Škarje 17, G.Gračenica

044 657 242

8

Božiček Nikola

Škarje 17, G.Gračenica

044 657 242

9

Cvitković Viktor

Radnička 121, Sisak

044 741 737

10

De Villa Robert

P. Boraca 8, Ciglenica

098 601 325

11

Despetović Petar

J.B.Jelačića 28, V. Pisanica

091 5962 797

12

Duvandžija Lena

Moslavačka 34, Kutina

098 1358 245

13

Duvandžija Ljubinko

Moslavačka 34, Kutina

098 1358 245

14

Duvandžija Oliver

Moslavačka 34, Kutina

098 1358 245

15

Gažić Dominik

Gudovac 110, Gudovac

091 100 0591

16

Herceg Ivan

N.Brdo 70a, Husain

098 400 387

17

Ivančić Zlatko

N.Brdo 30, Husain

098 648 451

18

Janić Matija

P. Biškupa 80, Bijelovar

091 899 7162

19

Josipović Matija

K.Zvonimira 26, Novska

091 3599 685

20

Kanižaj Josip

Svibanjska 52, Daruvar

091 1331 026

21

Kiš Danijel

S.Ane 103, K.Čaire

098 9436 308

22

Kokot Željko

Gajeva 9, Repušnica

099 671 7388

23

Konjević Davor

P.Sv.Ane 14, Bijelovar

091 239 3015

24

Kovačević Stanko

J. Haulika 14b, Bijelovar

091 5135 517

25

Kuhinek Ratko

Masarykova 14, Daruvar

091 5657 555

26

Lacković Zdenko

Vinogradska 34, Kutina

091 7337 946

27

Lučan Boris

Odra 132, Sisak

098 417 231

28

Marinković Dejan

Ilije Gregorića 11, Kutina

099 6962 227

29

Marušić Željko

M.Stuparića 43, Kutina

098 797 220

30

Matijević Ivo

Radnička 80, Novska

044 600 710

31

Mesić Stjepan

Zagrebačka 100, G.Gračenica

044 657 100

32

Mihelčić Josip

Z.Sever 3, Popovača

099 2417 940

33

Milešić Valentino

M. Gupca 76, Kutina

099 834 331

34

Miota Alen

P.Svačića 65, Daruvar

091 5408 335

35

Moguš Ivan

A.Mihanovića 8, Novska

044 600 068

36

Mrkša Mladen

A.Mihanovića 25, Lipovljani

099 263 3000

37

Mudrinjak Francek

Kajganska 15, G. Brestovac

098 976 7368

38

Plantosar Tea

Milke Trnine 9, Kutina

098 163 3586

39

Poljan Ivan

Moslavačka 43, Voloder

098 947 8172

40

Požežanac Darko

R. Donasija 7, Kutina

099 863 8807

41

Sušić Omer

Đ.Dežalića 1, Kutina

098 446 492

42

Škledar Tomica

J. Kozarca 63, Lipovljani

044 676 647

43

Šubr Stanko

Trg hrv. Branitelja 16, N.Subocka

044 612 243

44

Turković Ivan

Mikulanica 25, Popovača

092 208 0554

45

Vlahović Nikola

Tociljevac 31, N. Rača

098 240 760

46

Zajček Ivica

Donji Miklouž 80, Čazma

099 678 2370