DRUŠTVO UZGAJIVAČA “MOSLAVINA” KUTINA ORGANIZIRA 30. MEĐUŽUPANIJSKU IZLOŽBU I 8. SPECIJALKU SISAČKOG PREVRTAČA

 

 

   

Pretraživanje  

   

AddThis *  



   


   

Katalog izlagača izložba Kutina 2014

( 0 Votes ) 
User Rating:  / 0
PoorBest 

 

ADRESAR IZLAGAČA

Re. broj

Prezime i ime

Adresa

Broj te./mob

1

Avirović Tihomir

M. Krleže 25, Kutina

098 1925 593

2

Bajivić Marijan

H.žrtava 31, Virovitica

098 9953 651

3

Bašnec Vlado

Lj. Gaja 9, Ivanić Grad

098 920 8836

4

Baus Matej

Trg S.Radića 2, V.Pisanica

099 4127 916

5

Biličić Dražen

Gudovačka 19, Bijelovar

091 798 9869

6

Botinčan Željko

Vijenac 14, Bjelovar

091 3231 358

7

Božiček Miroslav

Škarje 17, G.Gračenica

044 657 242

8

Božiček Nikola

Škarje 17, G.Gračenica

044 657 242

9

Cvitković Viktor

Radnička 121, Sisak

044 741 737

10

Despetović Petar

J.B.Jelačića 28, V. Pisanica

091 5962 797

11

Dolčić Mario

Vurnovečka 41, Kašina

091 5010 114

12

Duvandžija Ljubinko-Aco

Moslavačka 34, Kutina

098 1358 245

13

Frič Miroslav

Bačka 80, Virovitica

098 568 854

14

Glavaš Zdenko

Zavrtnica 30, Novo Čiče

091 2508 074

15

Herceg Ivan

N.Brdo 70a, Husain

099 7887 097

16

Ivančić Zlatko

N.Brdo 30, Husain

098 648 451

17

Jamić Antun

Igrišće 48

099 5793 798

18

Jurleta David

Kajganska 15, G. Brestovac

098 976 7368

19

Kaurić Josip

Hađer 22, Glina

099 8282 940

20

Kiš Danijel

S.Ane 103, K.Čaire

098 9436 308

21

Kokot Patricia

Gajeva 9, Repušnica

099 671 7388

22

Kolibaš Josip

J.Makanca 15, Bjelovar

091 7308 330

23

Konjević Davor

P.Sv.Ane 14, Bijelovar

091 239 3015

24

Kovačević Goran

Bednjaka 19, Virovitica

098 1879 674

25

Kovačević Stanko

J. Haulika 14b, Bijelovar

091 5135 517

26

Križan Božo

Runjaninova 18, Kutina

098 460 909

27

Lacković Zdenko

Vinogradska 34, Kutina

091 7337 946

28

Lučan Boris

Odra 132, Sisak

098 417 231

29

Lukić Antonija

K.P.Krešimira 4, Kutina

098 9722 333

30

Lukić Barbara

K.P.Krešimira 4, Kutina

098 9722 333

31

Mareković Goran

S.Gregurka 34, I.Grad

091 2770 080

32

Marinković Dejan

Ilije Gregorića 11, Kutina

092 2714 901

33

Marušić Željko

M.Stuparića 43, Kutina

098 797 220

34

Mesić Stjepan

Zagrebačka 100, G.Gračenica

044 657 100

35

Mihalić Slavko

G.Viduševac 96, Glina

098 9762 542

36

Mihelčić Josip

Z.Sever 3, Popovača

099 2417 940

37

Milešić Miljenko

M.Gupca 76, Kutina

099 6394 190

38

Milešić Valentino

M. Gupca 76, Kutina

099 834 7331

39

Miota Alen

P.Svačića 65, Daruvar

091 5408 335

40

Moguš Ivan

A.Mihanovića 8, Novska

044 600 068

41

Mrkša Mladen

A.Mihanovića 25, Lipovljani

099 263 3000

42

Mudrinjak Francek

Kajganska 15, G. Brestovac

098 976 7368

43

Plantosar Tea

Milke Trnine 9, Kutina

098 163 3586

44

Poljan Ivan

Moslavačka 43, Voloder

098 947 8172

45

Požežanac Darko

R. Donassya 7, Kutina

044 637 612

46

Radović Boris

Gojilska 38, Kutina

097 7121 422

47

Radović Miroslav

Vukovarska 14, Virovitica

098 9258 382

48

Šubr Stanko

Trg hrv. Branitelja 16, N.Subocka

044 612 243

49

Varga Željko

K.Tomislava 13, Garešnica

098 9294 254

50

Vlahović Nikola

Tociljevac 31, N. Rača

098 240 760

51

Vračan Stjepan

V.Nazora 67, Kutina

044 680 418

52

Zajček Ivica

Donji Miklouš 80, Čazma

099 678 2370

53

Znika Eduar

Zagrebačka 11, G.Gračenica

099 8056 888

54

Živica Željko

Česmanska 5a, Čazma

095 5346 140

GOLUBOVI

 

Prezime i ime

Naziv pasmine

Spol

Boja

1

Baus Matej

Mađarski domaći golub

1:0

Bijela

2

Baus Matej

Mađarski domaći golub

1:0

Crna

3

Baus Matej

Mađarski domaći golub

0:1

Crna

4

Baus Matej

Mađarski domaći golub

0:1

Crveno-bijela špricana

5

Baus Matej

Mađarski domaći golub

1:0

Crno-bijela špricana

6

Baus Matej

Mađarski domaći golub

1:0

Crno-bijela špricana

7

Baus Matej

Mađarski domaći golub

1:0

Crno-bijela špricana

8

Baus Matej

Mađarski domaći golub

0:1

Crno-bijela špricana

9

Baus Matej

Mađarski domaći golub

0:1

Crno-bijela špricana

10

Zajček Ivica

Slavonski gačan

1:0

Bijela

11

Zajček Ivica

Slavonski gačan

1:0

Bijela

12

Zajček Ivica

Slavonski gačan

0:1

Bijela

13

Zajček Ivica

Slavonski gačan

0:1

Bijela

14

Zajček Ivica

Slavonski gačan

1:0

Bijela

15

Zajček Ivica

Slavonski gačan

1:0

Bijela

16

Vlahović Nikola

Slavonski gačan

1:0

Crna

17

Vlahović Nikola

Slavonski gačan

1:0

Crna

18

Vlahović Nikola

Slavonski gačan

0:1

Crna

19

Vlahović Nikola

Slavonski gačan

0:1

Crna

20

Vlahović Nikola

Slavonski gačan

1:0

Crna

21

Vlahović Nikola

Slavonski gačan

1:0

Crna

22

Vlahović Nikola

Slavonski gačan

0:1

Crna

23

Vlahović Nikola

Slavonski gačan

0:1

Crna

24

Despetović Petar

Slavonski gačan

0:1

Šarena

25

Despetović Petar

Slavonski gačan

1:0

Šarena

26

Despetović Petar

Slavonski gačan

0:1

Šarena

27

Despetović Petar

Slavonski gačan

0:1

Šarena

28

Despetović Petar

Slavonski gačan

1:0

Šarena

29

Despetović Petar

Slavonski gačan

0:1

Šarena

30

Marinković Dejan

Đinovski pismonoša

1:0

Žuta

31

Marinković Dejan

Đinovski pismonoša

0:1

Žuta

32

Marinković Dejan

Đinovski pismonoša

1:0

Žuta

33

Marinković Dejan

Đinovski pismonoša

0:1

Žuta

34

Marinković Dejan

Đinovski pismonoša

0:1

Žuta

35

Marinković Dejan

Đinovski pismonoša

1:0

Crvena

36

Marinković Dejan

Đinovski pismonoša

1:0

Crvena

37

Marinković Dejan

Đinovski pismonoša

1:0

Crvena

38

Cvitković Viktor

Moravski cestar

1:0

Crno-ljuskasta

39

Cvitković Viktor

Moravski cestar

1:0

Crno-ljuskasta

40

Cvitković Viktor

Moravski cestar

0:1

Crno-ljuskasta

41

Cvitković Viktor

Moravski cestar

0:1

Crno-ljuskasta

42

Cvitković Viktor

Moravski cestar

1:0

Crno-ljuskasta

43

Cvitković Viktor

Moravski cestar

0:1

Crno-ljuskasta

44

Ivančić Zlatko

Mađarska čirka

1:0

Bijela

45

Ivančić Zlatko

Mađarska čirka

0:1

Bijela

46

Ivančić Zlatko

Mađarska čirka

1:0

Bijela

47

Ivančić Zlatko

Mađarska čirka

0:1

Bijela

48

Ivančić Zlatko

Mađarska čirka

1:0

Bijela

49

Ivančić Zlatko

Mađarska čirka

0:1

Bijela

50

Milešić Miljenko

Pismonoša

1:0

Bijela

51

Milešić Miljenko

Pismonoša

0:1

Bijela

52

Milešić Miljenko

Pismonoša

1:0

Bijela

53

Milešić Miljenko

Pismonoša

0:1

Bijela

54

Milešić Miljenko

Pismonoša

1:0

Bijela

55

Milešić Miljenko

Pismonoša

0:1

Bijela

56

Botinčan Željko

Pomeranski gušan

1:0

Bijela

57

Botinčan Željko

Pomeranski gušan

0:1

Bijela

58

Botinčan Željko

Pomeranski gušan

1:0

Fako

59

Botinčan Željko

Pomeranski gušan

0:1

Fako

60

Botinčan Željko

Pomeranski gušan

1:0

Plavo-kovana

61

Botinčan Željko

Pomeranski gušan

0:1

Plavo-kovana

62

Mudrinjak  Francek

Pomeranski gušan

1:0

Plavo-srcasta

63

Mudrinjak  Francek

Pomeranski gušan

0:1

Plavo-srcasta

64

Mudrinjak  Francek

Pomeranski gušan

1:0

Plavo-srcasta

65

Mudrinjak  Francek

Pomeranski gušan

0:1

Plavo-srcasta

66

Mudrinjak  Francek

Pomeranski gušan

1:0

Plavo-srcasta

67

Mudrinjak  Francek

Pomeranski gušan

0:1

Plavo-srcasta

68

Mesić Stjepan

Engleski veliki gušan

1:0

Bijela

69

Mesić Stjepan

Engleski veliki gušan

1:0

Bijela

70

Mesić Stjepan

Engleski veliki gušan

0:1

Bijela

71

Mesić Stjepan

Engleski veliki gušan

0:1

Bijela

72

Mesić Stjepan

Engleski veliki gušan

1:0

Bijela

73

Mesić Stjepan

Engleski veliki gušan

0:1

Bijela

74

Mihalić Slavko

Engleski veliki gušan

1:0

Crvena

75

Mihalić Slavko

Engleski veliki gušan

1:0

Crvena

76

Mihalić Slavko

Engleski veliki gušan

0:1

Crvena

77

Mihalić Slavko

Engleski veliki gušan

0:1

Crvena

78

Mihalić Slavko

Engleski veliki gušan

1:0

Crvena

79

Mihalić Slavko

Engleski veliki gušan

0:1

Crvena

80

Kaurić Josip

Engleski veliki gušan

1:0

Plava

81

Kaurić Josip

Engleski veliki gušan

1:0

Plava

82

Kaurić Josip

Engleski veliki gušan

0:1

Plava

83

Kaurić Josip

Engleski veliki gušan

0:1

Plava

84

Kaurić Josip

Engleski veliki gušan

1:0

Plava

85

Kaurić Josip

Engleski veliki gušan

0:1

Plava

86

Vračan Stjepan

Engleski veliki gušan

0:1

Crna

87

Vračan Stjepan

Engleski veliki gušan

0:1

Crna

88

Vračan Stjepan

Engleski veliki gušan

1:0

Crna

89

Vračan Stjepan

Engleski veliki gušan

1:0

Crna

90

Vračan Stjepan

Engleski veliki gušan

0:1

Crna

91

Vračan Stjepan

Engleski veliki gušan

1:0

Crna

92

Jurleta David

Norvić gušan

1:0

Bijela

93

Jurleta David

Norvić gušan

1:0

Silver

94

Jurleta David

Norvić gušan

0:1

Silver

95

Jurleta David

Norvić gušan

0:1

Plava

96

Jurleta David

Norvić gušan

1:0

Fako-crvena

97

Jurleta David

Norvić gušan

0:1

Fako-žuta

98

Lacković Zdenko

Volgovski golub

1:0

Crvena-špigl

99

Lacković Zdenko

Volgovski golub

0:1

Crvena-špigl

100

Lacković Zdenko

Volgovski golub

1:0

Crvena-špigl

101

Lacković Zdenko

Volgovski golub

0:1

Crvena-špigl

102

Lacković Zdenko

Volgovski golub

1:0

Crvena-špigl

103

Lacković Zdenko

Volgovski golub

0:1

Crvena-špigl

104

Cvitković Viktor

Koburška ševa

1:0

Svijetla

105

Cvitković Viktor

Koburška ševa

1:0

Svijetla

106

Cvitković Viktor

Koburška ševa

0:1

Svijetla

107

Cvitković Viktor

Koburška ševa

0:1

Svijetla

108

Cvitković Viktor

Koburška ševa

1:0

Svijetla

109

Cvitković Viktor

Koburška ševa

0:1

Svijetla

110

Lučan Boris

Paunaš

1:0

Crna

111

Lučan Boris

Paunaš

0:1

Crna

112

Lučan Boris

Paunaš

1:0

Crna

113

Lučan Boris

Paunaš

0:1

Crna

114

Lučan Boris

Paunaš

1:0

Crna

115

Lučan Boris

Paunaš

0:1

Crna

116

Lučan Boris

Paunaš

1:0

Crna

117

Lučan Boris

Paunaš

0:1

Crna

118

Mesić Stjepan

Paunaš

1:0

Crnorepi

119

Mesić Stjepan

Paunaš

1:0

Crnorepi

120

Mesić Stjepan

Paunaš

0:1

Crnorepi

121

Mesić Stjepan

Paunaš

0:1

Crnorepi

122

Mesić Stjepan

Paunaš

1:0

Crnorepi

123

Mesić Stjepan

Paunaš

0:1

Crnorepi

124

Zajček Ivica

Indijski paunaš

1:0

Šarena

125

Zajček Ivica

Indijski paunaš

1:0

Šarena

126

Zajček Ivica

Indijski paunaš

0:1

Šarena

127

Zajček Ivica

Indijski paunaš

0:1

Šarena

128

Zajček Ivica

Indijski paunaš

0:1

Šarena

129

Zajček Ivica

Indijski paunaš

0:1

Šarena

130

Mesić Stjepan

Periker

1:0

Bijela

131

Mesić Stjepan

Periker

1:0

Bijela

132

Lučan Boris

Periker

1:0

Bijela

133

Lučan Boris

Periker

0:1

Bijela

134

Mesić Stjepan

Periker

1:0

Crvena

135

Mesić Stjepan

Periker

1:0

Crvena

136

Mesić Stjepan

Periker

0:1

Crvena

137

Mesić Stjepan

Periker

0:1

Crvena

138

Mesić Stjepan

Periker

1:0

Crvena

139

Mesić Stjepan

Periker

0:1

Crvena

140

Požežanac Darko

Periker

1:0

Crvena

141

Požežanac Darko

Periker

0:1

Crvena

142

Požežanac Darko

Periker

1:0

Žuta

143

Požežanac Darko

Periker

0:1

Žuta

144

Mesić Stjepan

Periker

1:0

Plava

145

Mesić Stjepan

Periker

0:1

Plava

146

Božiček Miroslav

Periker

1:0

Crna

147

Božiček Miroslav

Periker

0:1

Crna

148

Božiček Miroslav

Periker

1:0

Crna

149

Božiček Miroslav

Periker

0:1

Crna

150

Božiček Miroslav

Periker

1:0

Crna

151

Božiček Miroslav

Periker

0:1

Crna

152

Požežanac Darko

Periker

1:0

Špricana

153

Požežanac Darko

Periker

1:0

Špricana

154

Požežanac Darko

Periker

0:1

Špricana

155

Božiček Nikola

Periker

0:1

Tigrasta

156

Božiček Nikola

Periker

1:0

Tigrasta

157

Božiček Nikola

Periker

1:0

Tigrasta

158

Božiček Nikola

Periker

1:0

Tigrasta

159

Božiček Nikola

Periker

1:0

Tigrasta

160

Božiček Nikola

Periker

0:1

Tigrasta

161

Milešić Valentino

Sisački prevrtač

1:0

Crna

162

Milešić Valentino

Sisački prevrtač

0:1

Crna

163

Milešić Valentino

Sisački prevrtač

1:0

Crna

164

Milešić Valentino

Sisački prevrtač

0:1

Crna

165

Milešić Valentino

Sisački prevrtač

1:0

Crna

166

Milešić Valentino

Sisački prevrtač

0:1

Crna

167

Glavaš Zdenko

Brodski prevrtač s krunom

1:0

Crna

168

Glavaš Zdenko

Brodski prevrtač s krunom

0:1

Crvena

169

Glavaš Zdenko

Brodski prevrtač s krunom

0:1

Žuta

170

Glavaš Zdenko

Brodski prevrtač s krunom

0:1

Plava

171

Glavaš Zdenko

Brodski prevrtač s krunom

1:0

Crveno-kovana

172

Glavaš Zdenko

Brodski prevrtač s krunom

0:1

Fako

173

Despetović Petar

Galatski prevrtač

1:0

Šarena

174

Despetović Petar

Galatski prevrtač

0:1

Šarena

175

Despetović Petar

Galatski prevrtač

0:1

Šarena

176

Despetović Petar

Galatski prevrtač

1:0

Šarena

177

Despetović Petar

Galatski prevrtač

0:1

Šarena

178

Despetović Petar

Galatski prevrtač

1:0

Šarena

179

Despetović Petar

Galatski prevrtač

1:0

Šarena

180

Ivančić Zlatko

Blondineta

1:0

Plava

181

Ivančić Zlatko

Blondineta

0:1

Plava

182

Ivančić Zlatko

Blondineta

1:0

Plava

183

Ivančić Zlatko

Blondineta

0:1

Plava

184

Ivančić Zlatko

Blondineta

1:0

Plava

185

Ivančić Zlatko

Blondineta

0:1

Plava

KUNIĆI

 

Prezime i ime

Naziv pasmine

Spol

Boja

1

Bašnec Vlado

Orijaš

1:0

Divlje-siva

2

Bašnec Vlado

Orijaš

0:1

Divlje-siva

3

Bašnec Vlado

Orijaš

1:0

Divlje-siva

4

Bašnec Vlado

Orijaš

0:1

Divlje-siva

5

Bašnec Vlado

Orijaš

1:0

Divlje-siva

6

Plantosar Tea

Ovnoliki kunić

0:1

Divlje-siva

7

Plantosar Tea

Ovnoliki kunić

0:1

Divlje-siva

8

Kolibaš Josip

Bečki plavi kunić

1:0

Plava

9

Kolibaš Josip

Bečki plavi kunić

1:0

Plava

10

Marušić Željko

Bečki plavi kunić

0:1

Plava

11

Marušić Željko

Bečki plavi kunić

1:0

Plava

12

Marušić Željko

Bečki plavi kunić

0:1

Plava

13

Marušić Željko

Bečki plavi kunić

1:0

Plava

14

Marušić Željko

Bečki plavi kunić

0:1

Plava

15

Marušić Željko

Bečki plavi kunić

1:0

Plava

16

Konjević Davor

Novozelandski bijeli kunić

1:0

Bijela

17

Konjević Davor

Novozelandski bijeli kunić

0:1

Bijela

18

Konjević Davor

Novozelandski bijeli kunić

1:0

Bijela

19

Konjević Davor

Novozelandski bijeli kunić

0:1

Bijela

20

Miota Alen

Novozelandski bijeli kunić

0:1

Bijela

21

Miota Alen

Novozelandski bijeli kunić

0:1

Bijela

22

Miota Alen

Novozelandski bijeli kunić

0:1

Bijela

23

Miota Alen

Novozelandski bijeli kunić

0:1

Bijela

24

Miota Alen

Novozelandski bijeli kunić

0:1

Bijela

25

Miota Alen

Novozelandski bijeli kunić

0:1

Bijela

26

Jamić Antun

Engleski šarac

1:0

Crno-bijela

27

Jamić Antun

Engleski šarac

0:1

Crno-bijela

28

Jamić Antun

Engleski šarac

0:1

Crno-bijela

29

Jamić Antun

Engleski šarac

1:0

Crno-bijela

30

Jamić Antun

Engleski šarac

0:1

Crno-bijela

31

Jamić Antun

Engleski šarac

0:1

Crno-bijela

32

Jamić Antun

Engleski šarac

1:0

Crno-bijela

33

Jamić Antun

Engleski šarac

0:1

Crno-bijela

34

Duvandžija Ljubinko

Patuljasti ovnoliki kunić

0:1

Madagaskar-šarac

35

Duvandžija Ljubinko

Patuljasti ovnoliki kunić

1:0

Madagaskar-šarac

36

Duvandžija Ljubinko

Patuljasti ovnoliki kunić

0:1

Madagaskar-šarac

37

Duvandžija Ljubinko

Patuljasti ovnoliki kunić

0:1

Madagaskar-šarac

38

Duvandžija Ljubinko

Patuljasti ovnoliki kunić

1:0

Madagaskar-šarac

39

Duvandžija Ljubinko

Patuljasti ovnoliki kunić

0:1

Madagaskar-šarac

PERAD

 

Prezime i ime

Naziv pasmine

Spol

Boja

1

Mihelčić Josip

Velika kokinkina

1+1

Crna

2

Mihelčić Josip

Australorp

1+1

Crna

3

Bajivić Marijan

New Hampshire

1+1

Crvena

4

Plantosar Tea

Leghorn

1+1

Bijela

5

Avirović Tihomir

Kokoš Talijanka

1+1

Crna

6

Avirović Tihomir

Sicilijanska kokoš

1+1

Smeđa

7

Poljan Ivan

Kokoš Hrvatica

1+1

Crvena

8

Živica Željko

Švedska cvijetna kokoš

1+1

Šarena

9

Živica Željko

Švedska cvijetna kokoš

1+1

Šarena

10

Živica Željko

Švedska cvijetna kokoš

1+1

Šarena

11

Biličić Dražen

Staroštajerska kokoš

1+1

Bijela

12

Kiš Danijel

Feniks patuljasti

1+1

Crna

13

Kiš Danijel

Feniks patuljasti

1+1

Crna

14

Kiš Danijel

Feniks patuljasti

1+1

Naranđasta

15

Kiš Danijel

Feniks patuljasti

2+0

Srebrna

16

Kiš Danijel

Feniks patuljasti

2+0

Srebrna/Breza

17

Kokot Patricia

Japanska svilena kokoš

1+1

Bijela

18

Frič Miroslav

Patuljasta kokinkina kovrčava

1+1

Bijela

19

Mihelčić Josip

Patuljasta kokinkina

1+1

Crna

20

Mihelčić Josip

Patuljasta kokinkina

0+2

Crna

21

Mihelčić Josip

Patuljasta kokinkina

0+2

Crna

22

Poljan Ivan

Bantam

1+1

Crna

23

Poljan Ivan

Bantam

1+1

Plavo-zlatnovrati

24

Radović Miroslav

Bantam

1+1

Breza

25

Radović Miroslav

Bantam

1+1

Breza

26

Radović Miroslav

Bantam

1+1

Breza

27

Dolčić Mario

Hrvatska patuljasta kokoš

1+1

Crno-bijela prskana

28

Dolčić Mario

Hrvatska patuljasta kokoš

1+1

Crno-bijela prskana

29

Dolčić Mario

Hrvatska patuljasta kokoš

0+2

Crno-bijela prskana

30

Biličić Dražen

Hrvatska patuljasta kokoš

1+1

Zlatnovrata

31

Biličić Dražen

Hrvatska patuljasta kokoš

1+1

Zlatnovrata

32

Poljan Ivan

Serbright

1+1

Srebrna

33

Duvandžija Ljubinko

Serama

1+2

Crveno-šarena

34

Duvandžija Ljubinko

Serama

1+2

Pšenična

35

Lukić Barbara

Dravska guska

1+1

Bijelo-siva

36

Lukić Barbara

Saska patka

1+1

Standard

37

Mareković Goran

Saska patka

0+2

Standard

38

Mareković Goran

Saska patka

1+1

Standard

39

Mareković Goran

Ruanska patka

1+1

Standard

40

Lukić Antonija

Indijska trkačica

1+2

Žuta

PTICE

 

Prezime i ime

Naziv pasmine

Spol

Boja

1

Varga Željko

Kanarinac

1:0

Crvena

2

Varga Željko

Kanarinac

1:0

Crvena

3

Varga Željko

Kanarinac

1:0

Žuta

4

Varga Željko

Kanarinac

1:0

Žuta

5

Varga Željko

Kanarinac

1:0

Žuta

6

Varga Željko

Kanarinac

0:1

Žuta

7

Radović Boris

Kanarinac

1:0

Zelena

8

Radović Boris

Kanarinac

1:0

Harlekin

9

Kovačević Stanko

Tigrica

1:0

Lutino

10

Kovačević Stanko

Tigrica

0:1

Lutino

11

Moguš Ivan

Tigrica

1:0

Plava

12

Moguš Ivan

Tigrica

0:1

Plava

13

Moguš Ivan

Tigrica

1:0

Plava

14

Herceg Ivan

Tigrica

1:0

Plava

15

Herceg Ivan

Tigrica

1:0

Plava

16

Herceg Ivan

Tigrica

1:0

Zelena

17

Herceg Ivan

Tigrica

1:0

Zelena

18

Moguš Ivan

Tigrica

1:0

Zelena

19

Moguš Ivan

Tigrica

1:0

Žuto-zelena

20

Moguš Ivan

Tigrica

0:1

Plavo-bijela

21

Kovačević Goran

Šen

1:0

Nije izloženo

22

Kovačević Goran

Šen

1:0

Nije izloženo

23

Kovačević Goran

Šen

1:0

Nije izloženo

24

Kovačević Goran

Šen

0:1

Nije izloženo

25

Kovačević Goran

Šen

0:1

Nije izloženo

26

Kovačević Goran

Šen

0:1

Nije izloženo

27

Herceg Ivan

Nimfa

1:0

Šarena

28

Herceg Ivan

Nimfa

0:1

Šarena

29

Herceg Ivan

Nimfa

0:1

Šarena

30

Herceg Ivan

Nimfa

1:0

Šarena

31

Herceg Ivan

Nimfa

1:0

Šarena

32

Herceg Ivan

Nimfa

0:1

Šarena

33

Šubr Stanko

Pjevajući papagaj

1:0

Mutacija

34

Šubr Stanko

Pjevajući papagaj

0:1

Mutacija

35

Šubr Stanko

Pjevajući papagaj

1:0

Mutacija

36

Šubr Stanko

Pjevajući papagaj

0:1

Mutacija

37

Mrkša Mladen

Pjevajući papagaj

1:0

Klasična

38

Mrkša Mladen

Pjevajući papagaj

1:0

Klasična

39

Mrkša Mladen

Pjevajući papagaj

1:0

Klasična

40

Mrkša Mladen

Pjevajući papagaj

1:0

Pastelna

41

Mrkša Mladen

Pjevajući papagaj

0:1

Pastelna

42

Mrkša Mladen

Pjevajući papagaj

0:1

Pastelna

43

Križan Božo

Barabant

1:0

Zelena

44

Križan Božo

Mali Aleksandar

1:0

Plava

45

Šubr Stanko

Rozela

1:0

Crvena

46

Herceg Ivan

Rozela

1:0

Crvena

47

Mrkša Mladen

Rozela

1:0

Klasična

48

Mrkša Mladen

Rozela

0:1

Klasična

49

Šubr Stanko

Rozela

0:1

Rubino

50

Herceg Ivan

Rozela

0:1

Rubino

51

Šubr Stanko

Penant

1:0

Crvena

52

Šubr Stanko

Penant

0:1

Crvena

53

Znika Eduard

Japanska prepelica

1:0

Srebrna

54

Znika Eduard

Japanska prepelica

0:1

Srebrna

55

Znika Eduard

Japanska prepelica

1:0

Crno-bijela

56

Znika Eduard

Japanska prepelica

0:1

Crno-bijela

57

Znika Eduard

Japanska prepelica

1:0

Šarena

58

Znika Eduard

Japanska prepelica

0:1

Šarena

   
© Društvo uzgajivača malih životinja "Moslavina" Kutina